Wizytówki

Biznes rządzi się swoimi prawami. Jeżeli dana firma lub osoba zajmująca się działalnością indywidualną chce osiągnąć sukces na rynku, musi zostać zapamiętana. Kluczem do tego, aby zapaść w świadomość możliwie największej grupy odbiorców, jest konsekwentnie prowadzona kampania marketingowa, dzięki której możliwe jest przekazanie potencjalnym Klientom wiadomości, które mogą im pomóc w podjęciu decyzji odnośnie rozpoczęcia lub odrzucenia współpracy z danym przedsiębiorstwem. Ważnym krokiem może okazać się postawienie na ekskluzywne wizytówki.

Wizytówki ekskluzywne

Umiejętne zaprezentowanie firmy to pierwszy krok do tego, aby została ona zapamiętana. Dlaczego akurat ekskluzywne wizytówki? Elegancki produkt bezsprzecznie kojarzy się z profesjonalizmem i pozwala wykreować pierwsze dobre wrażenie. Potencjalny Klient, widząc klasyczne, dobrze zaprojektowane i precyzyjnie wykonane materiały, od razu tworzy w swojej podświadomości pozytywny wizerunek marki, który w przyszłości może mieć kluczową rolę dla dalszej współpracy.

Na czym polega ekskluzywność wizytówek? Do ich powstawania wykorzystywane są wyłącznie wysokogatunkowe materiały – sztywny i odporny na różnego rodzaju uszkodzenia papier lub plastik z dodatkowymi elementami zabezpieczającymi i uszlachetnieniami oraz niepowodujące przebarwień tusze o dużej intensywności. Właśnie dzięki temu są one nadzwyczaj eleganckie, a ich wygląd w każdym szczególe wskazuje na wysoką jakość wyrobu. Na materiałach umieszczane są treści oraz grafiki zgodne z indywidualnym zamówieniem Klienta.

Dwustronne wizytówki

Wśród zróżnicowanych typów tych firmowych lub indywidualnych identyfikatorów wizualnych znajdują się m. in. wizytówki dwustronne. Ten typ pozwala na zadrukowanie dodatkowej przestrzeni, przez co możliwe jest dodanie większej ilości treści czy kolejnej grafiki. Całość powstaje na starannie wyselekcjonowanym papierze oraz przy użyciu nowoczesnych urządzeń. Sprawdzony sprzęt sprawia, że przygotowywanie wizytówek dwustronnych następuje bardzo szybko, nawet mimo sporych nakładów, a jednocześnie są one najwyższej jakości i wykonane w pełni precyzyjnie – z uwzględnieniem nawet najdrobniejszych detali grafiki czy treści autorskiego projektu.

Wizytówki tłoczone

Bardzo ciekawą pod względem wizualnym opcją są także wizytówki tłoczone. Ten wariant powstaje przy zastosowaniu innowacyjnej technologii druku przestrzennego pod kontrolą specjalnie do tego przygotowanych specjalistów. Tym, co wyróżnia je od wersji tradycyjnych jest fakt, że w dowolnie wybranym miejscu mogą mieć umieszczone przestrzenne elementy. Wypukłe może być w zasadzie wszystko – począwszy od loga, przez znak graficzny, aż po kształt (np. tworzony ze znajdujących się obok siebie liter).

Ten sposób jest idealny dla każdego, kto pragnie wyróżnić się z tłumu już na poziomie zapoznawania się i silnie zapaść w pamięć swoich potencjalnych Klientów oraz Kontrahentów. Optymalne rezultaty daje wykorzystywanie zarówno grubszych, jak i prostszych uwypukleń. Sztywny papier kredowy, na który treści i grafiki są nanoszone przy zastosowaniu nowoczesnych maszyn Xerox, to gwarancja nie tylko fantastycznego wyglądu, ale także trwałości wizytówek tłoczonych.

Wypukłe wizytówki

Podobnie zaskakującym, a jednocześnie bardzo atrakcyjnym pod kątem wizualnym rozwiązaniem, okażą się wizytówki wypukłe. Lakier dający efekt wybrzuszenia może być stosowany zarówno na materiałach tradycyjnych, jak i przezroczystych, bowiem na każdym z tych typów daje doskonały efekt.

Połączenie oryginalności z precyzją wykonania sprawia, że rozwiązania te są nadzwyczaj eleganckie. Przestrzenne elementy przyciągają uwagę i sprawiają, że wizytówki wypukłe na długo zapadają w pamięć i kojarzą się z konkretną działalnością.

Spersonalizowane wizytówki – kreator online

Korzystając z kreatora będą Państwo mieli możliwość przygotowania dla siebie spersonalizowanej pod każdym względem wizytówki online. Dobór układu, kolorystyki, ułożenie treści oraz grafik – wszystko to może mieć istotny wpływ na formę przekazu i wpłynąć na to, jak w oczach Klientów odbierana jest firma.

Specjalna aplikacja sprawia, że w zaledwie kilka minut będziecie Państwo mogli zaprojektować swoje wizytówki online, a widząc ostateczny efekt z łatwością zdecydujecie, czy jest on zadowalający. Dobierzecie także najlepszy dla siebie typ wizytówki – tłoczoną, wypukłą, dwustronną, w formie kalendarzyka, a może tradycyjną. Po dokonaniu przez Państwa zamówienia nasi specjaliści zadbają o jego kompleksową realizację – uwzględniając oczywiście zamieszczenie spersonalizowanych treści i grafik zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami. Wiemy, że swoją pracą wspieramy kampanie marketingowe mające na celu podnoszenie pozycji rynkowej konkretnych firm i przedsiębiorstw, w związku z czym dbamy o każdy szczegół realizacji projektu.

Formularz kontaktowy

+ =

  • tel.:

    22 877 42 09

  • kom.:

    501 001 004

  • Otwarte:
  • Pn.-Pt.: 09.00-17.00