Wizytówki wypukłe

Staramy się sprostać zróżnicowanym potrzebom Klientów, dlatego na naszej stronie znajdą Państwo zarówno klasyczne oraz bardziej popularne wydruki jak i ekskluzywne wizytówki wypukłe. To drugie rozwiązanie jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie eleganckie gadżety wizerunkowe. Oferowane przez nas rozwiązania wykonane zostały w formie druku offsetowego na obustronnie powlekanym papierze kredowym w wersji matowej. Jedynym połyskującym elementem w przypadku zdecydowania się na ten model produktu jest druk wypukły, którego umiejscowienie jest całkowicie uzależnione od oczekiwań oraz gustu Klienta. Cena wizytówki wypukłej uzależniona jest od wybranych przez Państwa dodatkowych opcji uszlachetniania a także liczby zamawianych egzemplarzy.

Proponujemy Państwu ekskluzywne wizytówki, które wykonamy tanio oraz w bardzo krótkim terminie, w jednej z dwóch dostępnych wersji rozmiarowych, wynoszącej 90x50 bądź 85x55 mm. Jeżeli zależy Państwu na stylowym zaprezentowaniu swojego wizerunku lub prowadzonej przez Państwa działalności, to zachęcamy do skorzystania z przygotowanej przez nas oferty. W razie niejasności odnośnie sposobu przygotowania wysyłanego pliku bądź jakichkolwiek innych pytań, zapraszamy do kontaktu z naszą internetową drukarnią. Czekamy na Państwa zamówienia.

Opis produktu

Wizytówki dla bardzo wymagających Klientów. Dowolny element wypukły na wybranych miejscach. Dodatkowo jest położena  folia matowa co daje bardzo ładny wygląd z połyskującymi elementami druku wypukłego. Polecamy

Ilość od 250 sztuk

 • Druk offsetowy, jednostronny lub dwustronny: (4/0 lub 4/4)
 • CMYK (nieograniczona liczba kolorów)
 • Papier kreda matow obustronnie powlekany 350g/m²
 • Rozmiar użytku (gotowej wizytówki po obcięciu): 50 x 90 mm, 55 x 85 mm

Opcje uszlachetniania:

 • folia matowa foliowana jedno lub dwustronnie
 • „Druk wypukły” uzyskiwany jest przez lakierowanie selektywne specjalnym puchnącym lakierem przeźroczystym, który po zalakierowaniu miejscowo zwiększa swoją objętość. Technika ta daje możliwości podkreślenia niektórych elementów druku, poprzez nadanie im widocznej oraz wyczuwalnej w dotyku struktury 3D. W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie.
 • W przypadku uszlachetniania lakierem wypukłym wizytówek, które są zbierane i drukowane arkuszami (różne rodzaje projektów na jednym wydruku), grubość lakieru wypukłego jest dostosowywana do najmniejszych elementów z projektów. Dlatego też, uszlachetnianie lakierem wypukłym na większych elementach (ponad 5mm), ma efekt zbliżony do lakieru selektywnego UV. W związku z powyższym, celem uzyskania wyrazistszej wyczuwalności „pod palcem” polecamy uszlachetnianie lakierem wypukłym obrysów większych elementów. Lakierowanie całej powierzchni może być mniej wyczuwalne „pod palcem”, jednak daje wyraźnie widoczny efekt.
 • Wizytówki dwustronne są lakierowane selektywnie tylko na awersie.

Nie gwarantujemy powtarzalności kolorów w kolejnych nakładach druków offsetowych.

Laminowanie wizytówek może sprawiać, że kolory mogą różnić się od innych wydruków (np. papierów firmowych lub kopert).

Przygotowanie plików

Format wizytówki:

Rozmiar po obcięciu wynosi:

 • 50mm x 90mm dla wizytówek zwykłych
 • 55mm x 85mm dla wizytówek „Eurostandard”

Format projektu:

 • Projekt musi mieć wymiary 54mm x 94 mm lub 59mm x 89mm (Eurostandard) tj. o 2 mm wieksze z każdej strony w stosunku do rozmiaru docelowego wizytówki. Grafika powinna być wyciągnięta na 2mm spadu.

Sposób przygotowania pliku do wykonania lakieru wybiórczego lub wypukłego UV i/lub wypukłego 3D:

 • Należy przygotować dodatkową (ostatnią) stronę w pliku oraz nanieść na niej obszary lakierowane w jednym kolorze (K 100%). Obraz do lakierowania wybiórczego nie może zawierać odcieni szarości. Nawet nieznaczne, jasne szarości są automatycznie konwertowane na czarny i będą zalakierowane. Dla małych (cienkich) elementów (czcionki, linie poniżej 2 pkt. itp.) należy zastosować nadlewkę o wielkości 1 pkt.
 • W przypadku uszlachetniania elementów wydruku lakierem wypukłym 3D nie zaleca się lakierowania dużych i małych elementów na jednym użytku jednocześnie.
 • W przypadku dwustronnych wizytówek z lakierem wypukłym 3D, uszlachetniana jest wyłącznie strona pierwsza (awers). Kolejnosć stron w pliku: awers – rewers – maska do awersu.
 • Nie należy ustawiać lakieru na spad z uwagi na kruszenie się lakieru podczas cięcia.
 • Akceptujemy pliki w formatach: .cdr, .eps, .jpg, .tiff, .pdf, w przestrzeni kolorystycznej CMYK.
  Jeśli w projekcie występuje tekst przypominamy, że przed należy zamienić go na krzywe lub osadzić czcionki w pliku (.pdf).
  W przypadku przesyłania więcej niż jednego pliku, prosimy o spakowanie plików do archiwum ZIP/RAR.

pdf szablony wizytówek

Terminy realizacji zleceń i dostaw

pl
Zamówienia krajowe do 48h wysyłamy firmą kurierską DHL.

waw
Klientom z Warszawy 7 godziny oferujemy dostawy przez kuriera Interbit
tel. 22 632 58 78. Dostawa do godziny 17:00 w dni robocze.
Koszt wysyłek:
Przesyłka na terenie Warszawy – 14zł netto kurier lokalny firma Interbit (dotyczy zamówień poniżej 100zł netto)
Przesyłka krajowa DHL – 16zł netto
Produkty wielkogabarytowe powyżej 100cm długości/szerokości podlegają indywidualnej wycenie.

Formularz kontaktowy

+ =

 • tel.:

  22 877 42 09

 • kom.:

  501 001 004

 • Otwarte:
 • Pn.-Pt.: 09.00-17.00